Verslo finansavimas

Mūsų patirtis leis jums parinkti patį optimaliausią verslo finansavimo variantą. Kadangi bendraujame ne su viena kredito institucija, parenkame tinkamiausią verslo finansavimą šiuo metu esamai įmonės situacijai. Sekame bankų reikalavimus ir turime patirties bendraujant su jais, todėl atsižvelgiant į jūsų įmonės būklę bei statusą parinksime geriausią verslo finansavimo pasiūlymą jums. Vieni bankai daigiau linkę dirbti su prekybinėmis įmonėmis, kiti su gamybinėmis, treti palankiau teikia paskolas ūkininkams. Šituo pasirūpinsime mes, įmonės vadovai tuo metu galės daugiau dėmesio skirti savo tiesioginiam darbui.

Verslo finansavimas: Apyvartinės lėšos

Įmonė gana dažnai susiduria su laikinu apyvartinių lėšų trūkumu, dėl ko ji negali panaudoti visų savo pajėgumų ir tinkamai vykdyti veiklos. Apyvartinių lėšų trūkumas dažnai nepriklauso nuo įmonės vykdomos veiklos, bet atsiranda dėl išorinių priežasčių, pavyzdžiui, dėl pirkėjų ar užsakovų finansinės padėties pablogėjimo ir vėlavimo atsiskaityti su įmone. Pakankamos apyvartinės lėšos įmonei yra labai svarbios, kadangi net trumpalaikis verslo finansavimo trūkumas gali sukelti grandininę kitų neigiamų padarinių reakciją, pavyzdžiui, įmonė taip pat gali vėluoti atsiskaityti su tiekėjais ir prarasti ilgus metus puoselėtus partnerius ir gerą vardą.

Paskolos apyvartiniam kapitalui finansuoti

Tai trumpalaikio kreditavimo būdai įmonės apyvartinio kapitalo poreikiams ar verslo plėtrai tenkinti. Apyvartinis kapitalas gali būti finansuojamas suteikiant trumpalaikį kreditą, kredito liniją ar limitą, overdraftą arba nuperkant skolas (faktoringas).

Privalumai:

  • paprastas ir greitas apyvartinių lėšų papildymo būdas;
  • optimalaus sprendimo pasirinkimas pasinaudojant visų Lietuvos finansinių institucijų teikiamais trumpalaikio kreditavimo produktais;
  • galimybė įmonei planuoti tolesnę savo veiklą.

Reikalingas didesnis verslo finansavimas verslo vystymui finansuoti? Jums reikalingas verslo planas, kurio pagalba įtikinsite banką ar kitą kredito instituciją finansuoti Jūsų verslą.

 

Susisiekite su mumis:

Andrius Pšemeneckas
mob.: 8 616 34494