Finansavimas

Mūsų patirtis bendradarbiaujant su įvairiomis įmonėmis padės Jums parinkti patį optimaliausią finansavimo variantą. Dirbame su daugeliu kredito institucijų, tad parinksime Jums labiausiai tinkamą sprendimą. Atidžiai sekame bankų reikalavimus, todėl būsite tikri, kad bendradarbiavimas su jais bus sklandus.

Ar Jums reikalingas Finansų departamentas? Apsispręsti padės šie klausimai:

 • Ar turite su kuo pasitarti finansų klausimais?
 • Ar Jūsų kreditų vadybininkas Jums nemeluoja?
 • Ar tikrai turite laiko aplankyti visas kredito įstaigas?
 • Ar perskaitėte visas kredito sutarties sąlygas?
 • Ar žinote, kokias vidutines palūkanas bankai siūlo šiuo metu?
 • Ar Jūsų naudojamas finansavimo šaltinis yra geriausias?
 • Ar išmanote visas finansinių instrumentų subtilybes?

Jei nors į vieną klausimą atsakėte “ne“, mes galime Jums padėti.

Susisiekite su mumis:
Andrius Pšemeneckas, mob.: 8 616 34494

Verslo planas dabartinėje situacijoje yra būtinas ieškant verslo finansavimo. Vien tik sugalvoti verslo planą nepakanka, reikia tinkamai jį aprašyti ir pagrysti skaičiavimais. Susiduriame su įmonėmis, kurios turi idėjų, pelningai vykdo veiklą ir vis tiek nesugeba pritraukti reikiamo verslo finansavimo. Padedame įmonės planus bei idėjas protingai ir tinkamai perkelti į verslo planą, aprašome kaip bus panaudojamos gautos lėšos, pagrindžiame įmonės prognozes ekonominiais skaičiavimais, sudarome prognozines finansines ataskaitas. Visą realią situaciją, kurią įmonės vadovai puikiai moka nupasakoti, bet neskuba pagrįsti, perkeliame į verslo planą.

Rengiame tokio pobūdžio verslo, investicinius planus:

 • Verslo planas bankui (finansavimui gauti) – turit puikią verslo idėją ir jai trūksta tik finansavimo? Prieš išduodamas verslo paskolą bankas pageidauja, kad ši verslo idėja būtų išdėstyta verslo plane. Bankai finansavimą suteiks tokiu atveju, jei verslo plane Jūsų idėja bus perteikta taip, kad atitiks banko keliamus reikalavimus. Klientui pageidaujant dalyvausime derantis su banku dėl finansavimo sąlygų, užpildysime paraiškas bei parengsime kitus dokumentus, reikalingus finansavimui gauti (taip pat ir INVEGA garantijai, ŽŪPGF bei kitų valstybinių garantijų ir paramos institucijų dokumentus).
 • Verslo planas idėjos modeliavimui – gimė naujas verslo planas, o galbūt nusprendėte suplanuoti savo įmonės plėtrą keletui metų, tokiu atveju galime pasiūlyti lankstų sprendimą dėl verslo plano parengimo – Jūsų pageidavimu galime rengti tik atskiras verslo plano dalis, bei gilintis į konkrečias tik Jums rūpimas verslo valdymo sritis. Tokio tipo verslo planams ypatingą dėmesį skiriame strateginių tikslų formavimui, finansinei analizei ir prognozėms (veiklos scenarijų modeliavimai), bei rinkos analizei ir paklausos tyrimams.
 • Investiciniai projektai (investuotojo pritraukimui) – naujam verslo sumanymui vystyti reikalingas patikimas ir stiprus partneris, kuris sutiktų investuoti į Jūsų projektą. Skirtingi investuotojai, gali turėti skirtingų tikslų vertindami tą patį projektą, todėl labai svarbu, kad projektas ne tik būtų pagrįstas finansiniais skaičiavimais, statistiniais duomenimis, bei realistinėmis prielaidomis, tačiau ir būtų įdomus jį analizuojant. Esame sukaupę tokio tipo projektų rengimo patirtį, kurią mielai pasidalinsime su Jumis.
 • Verslo planai, investiciniai projektai naujai besikuriančiai įmonei, naujo produkto įvedimui, įmonės veiklos srities (finansų, marketingo, kt.), verslo plėtros, bendrai veiklai su užsienio partneriais - pritaikysime verslo planą Jums reikalingai veiklos sričiai.

Skaitykite plačiau apie verslo planų rengimą:

 • Sunkumai rengiant verslo planus
 • Kodėl verslo plano rengimui verta rinktis profesionalius konsultantus?

Mūsų patirtis leis jums parinkti patį optimaliausią verslo finansavimo variantą. Kadangi bendraujame ne su viena kredito institucija, parenkame tinkamiausią verslo finansavimą šiuo metu esamai įmonės situacijai. Sekame bankų reikalavimus ir turime patirties bendraujant su jais, todėl atsižvelgiant į jūsų įmonės būklę bei statusą parinksime geriausią verslo finansavimo pasiūlymą jums. Vieni bankai daigiau linkę dirbti su prekybinėmis įmonėmis, kiti su gamybinėmis, treti palankiau teikia paskolas ūkininkams. Šituo pasirūpinsime mes, įmonės vadovai tuo metu galės daugiau dėmesio skirti savo tiesioginiam darbui.

Verslo finansavimas: Apyvartinės lėšos

Įmonė gana dažnai susiduria su laikinu apyvartinių lėšų trūkumu, dėl ko ji negali panaudoti visų savo pajėgumų ir tinkamai vykdyti veiklos. Apyvartinių lėšų trūkumas dažnai nepriklauso nuo įmonės vykdomos veiklos, bet atsiranda dėl išorinių priežasčių, pavyzdžiui, dėl pirkėjų ar užsakovų finansinės padėties pablogėjimo ir vėlavimo atsiskaityti su įmone. Pakankamos apyvartinės lėšos įmonei yra labai svarbios, kadangi net trumpalaikis verslo finansavimo trūkumas gali sukelti grandininę kitų neigiamų padarinių reakciją, pavyzdžiui, įmonė taip pat gali vėluoti atsiskaityti su tiekėjais ir prarasti ilgus metus puoselėtus partnerius ir gerą vardą.

Paskolos apyvartiniam kapitalui finansuoti

Tai trumpalaikio kreditavimo būdai įmonės apyvartinio kapitalo poreikiams ar verslo plėtrai tenkinti. Apyvartinis kapitalas gali būti finansuojamas suteikiant trumpalaikį kreditą, kredito liniją ar limitą, overdraftą arba nuperkant skolas (faktoringas).

Privalumai:

 • paprastas ir greitas apyvartinių lėšų papildymo būdas;
 • optimalaus sprendimo pasirinkimas pasinaudojant visų Lietuvos finansinių institucijų teikiamais trumpalaikio kreditavimo produktais;
 • galimybė įmonei planuoti tolesnę savo veiklą.

Reikalingas didesnis verslo finansavimas verslo vystymui finansuoti? Jums reikalingas verslo planas, kurio pagalba įtikinsite banką ar kitą kredito instituciją finansuoti Jūsų verslą.

Žemės ūkio paskolų garantijų fondas kredito įstaigoms garantuoja iki 70 proc. neatgautos kredito dalies grąžinimą.

Garantijos teikiamos už kreditus, išduodamus:

 • Žemės ūkio veiklos subjektams;
 • Alternatyviosios veiklos subjektams;
 • Žemės ūkio produktų perdirbimo įmonėms;
 • Žuvininkystės veiklos subjektams;
 • Lietuvos žemės ūkio ir maisto produktų rinkos reguliavimo agentūrai;
 • Kaimo bendruomenėms ir vietos veiklos grupėms, įgyvendinančioms investicijų projektus, finansuojamus iš Europos Sąjungos paramos fondų lėšų;
 • Mokslo ir studijų institucijoms bei profesinio mokymo įstaigoms, turinčioms eksperimentinius, parodomuosius, mokomuosius ar bandymų ūkius ir įgyvendinančioms investicijų projektus, finansuojamus iš Europos Sąjungos paramos fondų lėšų.

Padedame gauti bankų finansavimą optimaliomis sąlygomis

 • Taupome klientų laiką. Už klientus surenkame visą reikalingą informaciją, pildome paraiškas dėl lengvatinių paskolų, parenkame geriausias sąlygas, padedame susigaudyti tarp begalės dokumentų ir reikalavimų.
 • Taupome klientų pinigus. Bendradarbiaujame su daugeliu kredito įstaigų, todėl randame sprendimą, kuris, įvertinus aplinkybes, yra naudingiausias klientui.
 • Didiname galimybes gauti finansavimą. Paruošiame ir pristatome verslo planą, dokumentaciją, kurioje profesionaliai aprašome ir pagrindžiame klientų idėjas.

Refinansavimas – tai procesas, kurio tikslas yra gauti naują paskolą geresnėmis sąlygomis ir taip sumažinti įmonės mokamas įmokas. Aplinkybės nuolat keičiasi, keičiasi Jūsų įmonės finansinė padėtis, situacija rinkoje, atsiranda galimybė pasinaudoti geresnėmis paskolų sąlygomis. Refinansavus paskolą, įkeičiamas tas pats nekilnojamasis turtas, kuris jau buvo įkeistas prieš tai imant paskolą. Gali būti įkeičiamas papildomas turtas ir kartu padidinamas turimas kreditas. Taip pat refinansuojant galima konsoliduoti kartu kitus turimus įmonės kreditus. Taigi refinansavimas gali pagerinti ir paskolų portfelio struktūrą.

Reikėtų nepamiršti, kad refinansuojant paskolą gali būti papildomų mokesčių, pavyzdžiui, mokestis už anksčiau grąžinamą paskolą, refinansavimo kito banko lėšomis mokestis ir panašiai. Reikėtų atsižvelgti į daugelį paskolos refinansavimo faktorių ir tai mes galime Jums padėti padaryti.

Privalumai:

 • pasinaudodami visų Lietuvos finansinių institucijų teikiamais verslo finansavimo produktais greitai suteiksime išsamią informaciją ir parengsime Jūsų poreikius ir galimybes atitinkančius sprendimus
 • pateiksime Jums paskolų refinansavimo pasiūlymus atsižvelgdami į ilgalaikius įmonės finansinius siekius
 • mes parinksime tinkamiausią finansavimo būdą ir finansuotoją atsižvelgdami ne tik į paskolos kainą, bet ir pinigų išmokėjimo sąlygas, pradinę įmoką, galimos mėnesio įmokos dydį ir kitas sąlygas
 • Jūs sutaupysite daug laiko, nes mes atstovausime Jums finansų institucijose, notaro biure, turto vertinimo ir kitose įstaigose.