Apie mus

Žinoma, yra ir bus skeptikų, kuriems finansų vadovas ar net buhalteris atrodo kaip balastas, o vertinti įmonės finansinius rodiklius, planuoti pinigų srautus, mokesčius, derėtis su bankais,  nuomone, gali bet kas. Kviečiame tuos, kurie yra suinteresuoti sklandžiu įmonės finansų valdymu, įsitikinti mūsų siūlomų paslaugų teikiama nauda.

Kas yra Finansų departamentas?

Tai finansų specialistų komanda, veikianti kaip išorinis įmonės skyrius.

Mūsų bendrovė subūrė darbuotojus, turinčius darbinės patirties beveik visų profilių įmonėse: bankuose, holdinguose, gamybos, statybos, prekybos, paslaugas teikiančiose įmonėse ir kitur.

Mūsų įmonės komanda nuolat tarpusavyje dalinasi informacija apie atliekamus darbus ir užduotis, tad klientams bet kuriuo atveju – vienam darbuotojų susirgus ar atostogaujant – garantuojamas nenutrūkstamas bendradarbiavimas.

Sugalvojus atsisakyti mūsų paslaugų, nereikia sukti galvos dėl  kompensacijų už nepanaudotas atostogas.

Esame apdraudę savo veiklą, todėl, jei kliento įmonė dėl mūsų kaltės patirtų nuostolių, jie būtų kompensuoti.

Kodėl finansų departamentas?

Todel, kad dirbame tik tuomet, kai esame tikri, jog suteiksime realią naudą. Būtent už realiai pasiektus rezultatus gauname atlygį. Mūsų specialistai jau daugiau nei 10 metų įmonėms bei fiziniams asmenims padeda taupyti ir daugiau uždirbti.

Atlygį imame tik tada, kai:

  • Sutaupome Jūsų išlaidų ir laiko;
  • Tomis pačiomis sąnaudomis padedame uždirbti daugiau.

Findep specializuojasi šiose srityse:

Verslo finansavimas

Mūsų patyrę specialistai parinks jums optimalų verslo finansavimo variantą.

Paskolų Refinansavimas

Tai finansinis sprendimas, kuriuo paskolos mokėtojas gauna naują paskolą tam, kad sumokėtų pradinę savo jau turimą paskolą ir tokiu būdu sutaupytų pakankamai lėšų dėl pasikeitusių paskolos mokėjimo įkainių ir sąlygų.

Mokesčių optimizavimas

Tai teisėti veiksmai, kuriais siekiama sumažinti mokamą mokesčių sumą.

Buhalterinė apskaita

Mūsų patyrę specialistai tvarkys jūsų buhalterinę apskaitą ir prisiims atsakomybę už visas padarytas klaidas, tokiu būdu jūs sutaupysite laiko ir pinigų kuriuos išleistumėte savarankiškai tvarkydami buhalterinę apskaitą.