Refinansavimas

Refinansavimas – tai procesas, kurio tikslas yra gauti naują paskolą geresnėmis sąlygomis ir taip sumažinti įmonės mokamas įmokas. Aplinkybės nuolat keičiasi, keičiasi Jūsų įmonės finansinė padėtis, situacija rinkoje, atsiranda galimybė pasinaudoti geresnėmis paskolų sąlygomis. Refinansavus paskolą, įkeičiamas tas pats nekilnojamasis turtas, kuris jau buvo įkeistas prieš tai imant paskolą. Gali būti įkeičiamas papildomas turtas ir kartu padidinamas turimas kreditas. Taip pat refinansuojant galima konsoliduoti kartu kitus turimus įmonės kreditus. Taigi refinansavimas gali pagerinti ir paskolų portfelio struktūrą.

Reikėtų nepamiršti, kad refinansuojant paskolą gali būti papildomų mokesčių, pavyzdžiui, mokestis už anksčiau grąžinamą paskolą, refinansavimo kito banko lėšomis mokestis ir panašiai. Reikėtų atsižvelgti į daugelį paskolos refinansavimo faktorių ir tai mes galime Jums padėti padaryti.

Privalumai:

  • pasinaudodami visų Lietuvos finansinių institucijų teikiamais verslo finansavimo produktais greitai suteiksime išsamią informaciją ir parengsime Jūsų poreikius ir galimybes atitinkančius sprendimus
  • pateiksime Jums paskolų refinansavimo pasiūlymus atsižvelgdami į ilgalaikius įmonės finansinius siekius
  • mes parinksime tinkamiausią finansavimo būdą ir finansuotoją atsižvelgdami ne tik į paskolos kainą, bet ir pinigų išmokėjimo sąlygas, pradinę įmoką, galimos mėnesio įmokos dydį ir kitas sąlygas
  • Jūs sutaupysite daug laiko, nes mes atstovausime Jums finansų institucijose, notaro biure, turto vertinimo ir kitose įstaigose.

 

Susisiekite su mumis:

Andrius Pšemeneckas
mob.: 8 616 34494