Restruktūrizavimo inicijavimas

Mūsų specialistų sukauptas ilgametis įdirbis, rengiant ir tvirtinant restruktūrizavimo planus, sėkmingai užbaigti restruktūrizavimo procesai, leidžia dalintis sukaupta patirtimi ir taip padėti tinkamai pasirengti restruktūrizavimo procesui, paruošti visus restruktūrizavimo bylos iškėlimui reikalingus dokumentus, atstovauti įmonę derantis su kreditoriais ir t.t.

Teikiame konsultacijas ir pagalbą visais su restruktūrizavimo inicijavimu susijusiais klausimais, ruošiame restruktūrizavimo plano projektą, padedame planuoti įmonės veiklos viziją ir perspektyvas artimiausiam laikotarpiui.

Nuo 2020-01-01 įmonės vadovas turi teisę kreiptis dėl restruktūrizavimo bylos iškėlimo, jeigu įmonė turi laikinų finansinių sunkumų, tačiau dar nėra nemoki, bet yra reali tikimybė, kad per artimiausius tris mėnesius gali tapti nemokia. Svarbu žinoti, kad inicijuoti restruktūrizavimo procesus gali ir kreditorius.

Restruktūrizavimo byla gali būti inicijuota ir iškelta tik ūkinę veiklą vykdančiai įmonei. Įmonė turi įrodyti savo gyvybingumą -  kad įmonės veikla leis padengti susidariusias skolas, o taip pat bus užtikrintas savalaikis einamųjų mokėjimų vykdymas.

Akcininkams priėmus sprendimą restruktūrizuoti įmonę ir pritarti įmonės restruktūrizavimo plano projektui, įmonės vadovas gali inicijuoti restruktūrizavimo procesą. 

 

Susisiekite su mumis:

Rimvydas Kucinas
mob.: 869830640