Naujienos

 • 2022-07-27

  Verslumo padėtis pandemijos aplinkoje Lietuvoje išliko gera

  Praėjusiais metais bendra verslumo situacija Lietuvoje gerėjo – smarkiai išaugo naujų įmonių skaičius, o bankrotų, nors 2020 metais buvo prognozuota priešingai, skaičius nuosekliai mažėjo. Šių metų pradžioje veikiančių įmonių skaičius Lietuvoje taip pat sparčiai paaugo, labiausiai per visą laikotarpį nuo 2016 metų. Augant įmonių skaičiui – jos smulkėja, tad pradeda ryškėti mažesnio ekonominio efektyvumo požymis.
 • 2022-07-14

  Bendradarbystės centrų „Spiečius“ nariams – 340 000 Eur parama inovatyviai verslo plėtrai

  Inovacijų agentūros regionuose įsteigtų bendradarbystės centrų „Spiečius” nariai kviečiami pasinaudoti nauja priemone – finansinėmis subsidijomis verslui. Smulkieji ir vidutiniai regionų verslininkai gali gauti iki 15 tūkst. eurų finansinę subsidiją savo verslo augimui ir plėtrai, susijusiai su verslo skaitmeninimo sprendimų diegimu. Ši parama iš viso sieks 340 000 Eur.
 • 2022-07-13

  „Naujos kartos Lietuva“ planas: įsibėgėja reformos ir investicijos

  Šiandien Seimo Europos reikalų komitete (ERK) finansų viceministrė Vaida Česnulevičiūtė pristatys Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo priemonės „Naujos kartos Lietuva“ plano įgyvendinimo pažangą. Posėdyje taip pat dalyvausiančios ministerijos detaliai pristatys atitinkamų sektorių pažangą.
 • 2022-07-08

  Akcinių bendrovių įstatymas - Vyriausybė pritarė pakeitimams

  Vyriausybė pritarė Ekonomikos ir inovacijų ministerijos parengtiems Akcinių bendrovių įstatymo pakeitimams, kurie iš esmės pagerins sąlygas augančioms bendrovėms pritraukti investicijas, paskatins naudoti skaitmenines priemones priimant sprendimus bei užtikrins akcininkų, ypač smulkiųjų, galimybes pasinaudoti savo teisėmis.
 • 2022-07-07

  SEB pradėjo teikti žaliąsias garantijas verslui

  SEB bankas verslui Lietuvoje pradeda teikti žaliąsias garantijas. Tai yra naujovė Baltijos šalyse, ja bankas tikisi stiprinti tvarumą kuriančių verslų partnerystes ir išplėsti savo žaliųjų paslaugų verslui portfelį.
« 1 2