Kelionės dovanojo ir verslo idėją, ir verslo partnerių

2015-07-17 16:31:19

Arūnas Paulauskas – 23 m. kaunietis, kuriam labai patinka keliauti. Keliaudamas jis visada ieško naujų patirčių, draugų ir...idėjų. Arūnas net savo studijas susiejo su turizmu: 2013 m. baigė Strathclyde universiteto bakalauro studijas Glazge (Škotija), o dabar tęsia mokslus VU TVM universitete (tarptautinio turizmo programoje).

Nors vaikino studijos susijusios su turizmu, tačiau pradėdamas savo verslą jis pasiryžo imtis viešojo maitinimo. Arūras su partneriais iš Italijos ir Portugalijos įkūrė UAB „Makaronai“, kuriai priklauso sicilietiško stiliaus restoranas „Capo”, atidarytas vienoje iš Kauno senamiesčio gatvelių. „Beje, kelionės man ne tik dovanojo verslo idėją, bet ir padėjo atrasti verslo partnerių. Su jais susipažinau vienoje iš savo kelionių po Siciliją“, - sakė A. Paulauskas. Pasak jaunojo verslininko, jo partneriai jau turėjo restoranų verslo patirties ir ieškojo plėtros užsienyje galimybių. Arūnas, gerai pažinodamas Kauno rinką, pasiūlė jiems bendradarbiauti.

Tokia šio verslo pradžia, kuri nebuvo labai lengva, tačiau šiuo metu veikla sėkmingai plečiasi. Pasak Arūno, jam pagelbėjo verslo konsultantai iš UAB "FINDEP", kurie pasiūlė pasinaudoti Všį "Versli Lietuva" įgyvendinama verslo pradžios krepšelių programa ir šios programos rėmuose nemokamai konsultavo visais su verslo kūrimu bei jo pradžia susijusiais klausimais. Šiuo metu verslas sėkmingai auga, o Arūnas tęsia mokslus ir brandina naujas verslo idėjas.