Naujienos

 • 2013-12-09

  Duomenis apie UAB akcininkus reikės pateikti registrui

  2014 m. sausio 1 d. įsigalios Akcinių bendrovių įstatymo pakeitimai, kurie uždarąsias akcines bendroves (UAB) įpareigos pateikti duomenis apie savo akcininkus Juridinių asmenų dalyvių informacinei sistemai. Jai duomenis apie savo narius turi teikti ir mažosios bendrijos.
 • 2013-12-03

  "Swedbank": kitąmet gyventojų mokesčių našta mažės nežymiai

  Didžiosios dalies dirbančių šalies gyventojų sumokama mokesčių suma kitais metais, palyginus su 2013-aisiais, mažės, bet nežymiai. Skaičiuojant nuo darbo užmokesčio fondo, mažiausiai uždirbantiems mokesčių našta palengvės 1 proc. punktu, o aukštesnes pajamas gaunantiems mokesčiams tenkanti pajamų dalis sumažės, tik jei jie turi vaikų.
 • 2013-11-27

  Deklaracijos „Sodrai“ teikti nereikės

  Asmenims, besiverčiantiems individualia veikla, nebereikės teikti metinio pranešimo „Sodrai“ apie jų kas mėnesį gautas pajamas iš tokios veiklos. Pernai tokia prievolė buvo atsiradusi, tačiau dabar pakaks užpildyti deklaracijos priedą teikiant metinę pajamų deklaraciją VMI, o ši duomenis perduos „Sodrai“.
 • 2013-11-13

  Ūkininkaujantiems nepalankiose vietovėse – nauji kompensacinių išmokų dydžiai

  Žemės ūkio ministerija nustatė kompensacinių išmokų dydžius ūkininkams, veikiantiems nepalankiose vietovėse.
 • 2013-11-13

  Mažosioms bendrijoms – nauji mokesčiai

  Mažųjų bendrijų, kurios prieš metus plačiai išreklamuotos kaip populiari ir patraukli verslo forma jauniems žmonėms, įkūrėjus įsigalioję mokesčiai netrukus privers pasigailėti dėl tokio pasirinkimo.
 • 2013-11-13

  Jaunimas domisi verslu

  Rugsėjo 26 dieną Prienų kultūros ir laisvalaikio centre buvo surengtas seminaras jaunimui „Susikurk sau darbo vietą“. Jame dalyvavo Prienų rajono savivaldybės administracijos kultūros, sporto ir jaunimo skyriaus vyr. specialistas Adomas Kubilius, VŠĮ „Versli Lietuva“ atstovai Tomas Kavaliūnas ir Konstantinas Pečiulis bei UAB „FINDEP“ specialistas Andrius Pšemeneckas ir kiti konsultantai.
 • 2013-11-13

  Susikurk sau darbo vietą

  Prienų kultūros ir laisvalaikio centre vyko „Verslumo diena – susikurk sau darbo vietą“, kurios metu VšĮ „Versli Lietuva“ ir UAB „Findep“ atstovai pristatė verslumą skatinančią programą „Pirmųjų verslo metų krepšelis“.
 • 2013-11-13

  Artėja tyčinių bankrotų banga?

  2013 m. spalio 1 d. įsigalioja Lietuvos Respublikos civilinio kodekso papildymai – kodeksas papildomas nauju 6.930(1) straipsniu, kuris reglamentuoja atsiskaitymų grynaisiais ir negrynaisiais pinigais eiliškumą, kai asmuo ar įmonė neturi pakankamai lėšų visoms turimoms skoloms sumokėti. Šis įstatymo papildymas numato kelias ypač didelę praktinę reikšmę verslui turėsiančias taisykles.
 • 2013-11-13

  10 viešai nutylimų verslo pradžios tiesų

  Įmonės steigimas šiandien atrodo labai lengvas projektas. Deja, pradedantieji verslininkai jaučiasi priešingai. Kankina abejonės, žeidžia jų pačių klaidos, o apie dešimt verslo kūrimo tiesų verslininkai viešai nutyli.
 • 2013-11-13

  Nekilnojamasis turtas: pirkti dabar ar dar laukti?

  Kai kuriuose šalies miestuose galima pastebėti netgi nekilnojamojo turto kainų sumažėjimą, tik nedidelis kilimas pastebimas sostinėje bei pajūryje, teigia nekilnojamojo turto agentūros „Ober-Haus“ gen. direktorius Vytas Zabilius. „Šiandien perkantieji būstą jį įsigytų finansinės krizės kainų lygmenyje“, – LRT radijo laidoje „Aktualijų studija“ teigia pašnekovas.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 13 »