Naujienos

  • 2013-11-13

    Refinansuojant būsto paskolą, Nordea paskolos sutarty rasta nesąžiningų kriterijų

    Nesutarimas su banku dėl sąlygų, kuriomis galima pasikeisti būsto paskolos palūkanas, iškeliavo į teismą. Vilnietis Rolandas Rakauskas, neišsiaiškinantis, kaip skaičiuojamos refinansavimo sąnaudos, kurias reikia mokėti keičiant būsto paskolos sutartį, kreipėsi į teismą, kad būtų išspręstas jo ginčas su „Nordea“ banku.
  • 2013-11-13

    ECB sumažino palūkanų normą, galima tikėtis pigesnių paskolų

    Europos centrinio banko (ECB) valdančioji taryba ketvirtadienį netikėtai sumažino bazinę palūkanų normą nuo 1,50 iki 1,25 proc., informuoja BBC.
  • 2013-11-13

    Gyventojai jau gali savo skolininkus talpinti į skoliningų duomenų bazę

    Gyventojai, turintys skolos faktą patvirtinančius dokumentus, duomenis apie savo skolininkus – fizinius ir juridinius asmenis – jau gali talpinti kreditų biuro „Creditinfo“ Skolininkų administravimo informacinėje sistemoje. Tokiu būdu siekiama mažinti augančias gyventojų ir įmonių tarpusavio skolas bei skatinti atsakingą skolininkų elgesį.
  • 2013-11-13

    Lietuvoje - patraukliausia mokesčių sistema verslui

    Pagal mokestinę verslo aplinką, Lietuva atsilieka nuo Baltijos regiono lyderių, tačiau gali pasigirti patrauklia mokesčių sistema ir verslo skatinimo priemonėmis, teigia „Swedbank“ analitikai.
  • 2013-11-13

    Žlugęs verslas – neatsakingo planavimo pasekmė

    Lietuvos finansų ekspertai prognozuoja, kad naujoji krizės banga šįsyk suduos skaudų smūgį kitam verslo sektoriui nei prieš kelerius metus. Nukentėti pirmiausia turėtų smulkios ir vidutinės pramonės srities kompanijos, neefektyviai valdančios savo finansus.
  • 2013-11-13

    Finansinis prognozavimas ar biudžetavimas

    Turbūt ne kartą yra tekę susidurti su finansų planavimo, prognozavimo ir biudžetavimo sąvokomis, bet ar tikrai žinome, ką jos reiškia? Šiuos terminus plačiau nagrinėja www.verslozinios.lt portalas.
  • 2013-11-13

    Lietuvos bankas pristatė skiepus nuo NT burbulų

    Lietuvos bankas (LB) antradienį pristatė atsakingo skolinimosi nuostatus, pagal kuriuos bankai nuo šio lapkričio negalės skolinti daugiau nei 85 proc. būsto vertės, griežtesni reikalavimai taikomi antram ir kitiems kreditams. Išskyrus išimtis skolinantis žemės ūkio paskirties žemei, bankas neskolins daugiau nei 40 proc. sklypo vertės. Paskolos laikas negalės būti ilgesnis nei 40 metų, o įmokos visoms paskoloms mokėti – ne daugiau 40 proc. mėnesinių pajamų.
  • 2013-11-12

    Vėl skolinama 100 proc. būsto vertės

    Nepaisant kalbų, kad bankai jau dabar sugriežtino skolinimosi sąlygas būstų pirkėjams, šiuo metu yra statytojų, kurių klientai gali tikėtis pasiskolinti visus reikiamus pinigus butui pirkti. Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas sako, kad toks banko elgesys yra sunkiai paaiškinamas, nes maždaug po mėnesio turėtų įsigalioti naujos Lietuvos banko taisyklės, draudžiančios suteikti didesnę nei 85 proc. būsto vertės paskolą.
  • 2013-11-12

    JAV namai išparduodami už naudotų automobilių kainą

    Per pastaruosius metus kas 10-as objektas, parduotas Baltimorėje (Merilando valstija, JAV), pirkėjams atiteko už kainą, prilygstančią naudoto automobilio kainai – 10 tūkst. dolerių (24 tūkst. Lt). Dukart didesnis kiekis būstų parduodamas už kainą, kuri neviršija 20 tūkst. dolerių (48 tūkst. Lt).
  • 2013-11-12

    Smulkiajam verslui - papildomi 40 mln. EUR

    Iki metų pabaigos 40 mln. EUR ( (138,11 mln. Lt) sumažinus Lietuvos JEREMIE Kontroliuojantį fondą, ši suma gali būti paskirstyta labai mažų, mažų ir vidutinių įmonių paramos priemonėms.
« 1 .. 10 11 12 13 »