Straipsniai

 • 2013-11-13

  Finansų planavimas – mes galime jums padėti

  Finansų planavimas tai finansinis stabilumas. Jis yra pasiekiamas, tikslingai planuojant organizacijos finansų srautus. Finansų valdymas tai nėra lengva sfera kaip daugeliui iš pradžių gali pasirodyti, dėl to anksčiau ar vėliau visoms kompanijoms pasidaro aktuali finansų konsultanto tema. Finansų konsultantas reikalingas tam, kad galėtu jums patarti kaip tvarkingai ir pelningai turi būti atliekamas finansų planavimas ir kad jūs galėtumėte savo kompaniją nukreipti savo kompaniją reikiamu ir pelningu keliu.
 • 2013-11-13

  Įmonės finansų planavimas

  Finansų planavimas reiškia tai, kad jūs turite sugebėti numatyti, t.y. prognozuoti ir planuoti. Daugelis šią žmogaus savybę laiko pagrindine savybe kurią būtina turėti žmogui jei jis nori būti geras vadovas, nes finansų planavimas yra neatsiejama sėkmingo verslo dalis, kuri privalo figūruoti visur kai yra kuriamas ar įgyvendinamas verslo planas.
 • 2013-11-13

  Finansų valdymas – tikslai ir užduotys

  Finansų valdymas turi pagrindinį tikslą, tai yra įmonės savininkų ir personalo gerbūvio didinimas. Šiam tikslui įgyvendinti yra iškeliamos tam tikros pagrindinės užduotys kurios dėl kurių finansų valdymas tampa efektyvus:
 • 2013-11-13

  Buhalterinė apskaita – pats sau buhalteris pliusai ir minusai

  Pradedančiųjų verslininkų verslo planai dažnai praleidžia buhalterijos klausimą ir buhalterinė apskaita tampa jų asmenine problema. Žinoma kol verslas tik pradeda savo veiklą galima mėginti vesti buhalterija pačiam. Operacijų nėra daug, išlaidas norisi sumažinti, dėl to patogu visus verslo procesus laikyti patikimose rankose, savose.
 • 2013-11-13

  Kam reikalingas verslas Lietuvoje?

  Galvoje jum sukasi įvairųs verslo planai? Turite daug minčių, bet nežinote kur ir kaip jas realizuoti? Mes jums patartume investuoti į Lietuvą.
 • 2013-11-13

  Buhalterinė apskaita savarankiškam buhalterijos vedimui mažam ir vidutiniam verslui Lietuvoje

  Bonus Notus, ZAO ir IMPFORCE projektai suteikia galimybę gerinti verslo patirtį mažo ir vidutinio verslo savininkams su nauja paslauga "Savarankiškas buhalterinės apskaitos vedimas".
 • 2013-11-13

  Mokesčių optimizavimas - Teisėti būdai

  Kartais atrodo, kad jūsų verslas nors ir sėkmingas, bet turtų jums neatneša, viena iš šio dalyko priežasčių gali būti mokesčių permokėjimas, bet kuris verslininkas dar kurdamas verslo planą turi susidėlioti teisingą mokesčių sistemą, bet jei jūs nespėjote mes galime jums padėti. Mokesčiai yra labia sudėtinga sfera ir jei su ja bus elgiamasi aplaidžiai tai gali atnešti finansinių nuostolių. Kokybiškas mokesčių optimizavimas gali jums atnešti daugiau pelno sumažinant mokesčių naštą.
 • 2013-11-13

  Finansų valdymas kas tai?

  Finansų valdymas yra gana plati sąvoka. Literatūroje yra sutinkama visa krūva finansų valdymo apibrėžimų, todėl galima lengvai susipainioti taip iki galo ir nesupratus kas yra finansų valdymas ir kokia naudą jis duoda jūsų verslui. Tinkamas finansų valdymas leis jums ne tik sutaupyti ir optimizuoti mokesčius bet ir pagreitins jūsų verslo progresą. Taigi šiame straipsnyje bandysime suprantamai ir trumpai apibrežti kas yra finansų valdymas.
 • 2013-11-13

  Apskaitos tvarkymą reglamentuojantys teisės aktai

  Mokesčių mokėtojų buhalterinė apskaita privalo būti tvarkoma taip, kad ji teiktų pakankamą informaciją pelno mokesčiui apskaičiuoti. Mokesčių mokėtojai, priklausomai nuo jų teisinės formos bei veiklos pobūdžio, apskaitą ir atskaitomybę privalo tvarkyti vadovaudamiesi tokiais teisės aktais:
 • 2013-11-13

  Verslo plano rengimas

  Verslo plano rengimas – tai tikslų ir kelių jiems pasiekti nustatymas, naudojantis kokiomis nors nustatytomis ir išdirbtomos veiksmų programomis, kurie tikslų realizavimo metu gali būti keistis atitinkamai su kintačiomis aplinkybėmis.
« 1 2 3 »