Kam reikalingas verslas Lietuvoje?

2013-11-13 10:52:30

Galvoje jum sukasi įvairųs verslo planai? Turite daug minčių, bet nežinote kur ir kaip jas realizuoti? Mes jums patartume investuoti į Lietuvą.

Šiandien ekspertai kalba apie tai, kad Lietuva šiuo metu yra tinkamiausia šalis iš Baltijos šalių naujo nuosavo verslo kūrimui. Naujos firmos atidarymas Lietuvoje turi daugybe privalumų lyginant su kitomis šalimis.

Visų pirma, Lietuvoje praktiškai nėra apribojimų kurie draustų užsieniečiams plėtoti verslą Lietuvoje. Visų antra Lietuvos valiuta litas yra gana pastovi, todėl galime spręsti, kad šalies ekonominė padėtis yra gana stabili, o dėl to jūsų verslo planai tikrai bus realizuoti.

Rusakalbiams žmonėms kurie nori pradėti verslą Lietuvoje yra daug lengviau nes Lietuvoje daugelis žmonių ypač didesniuose miestuose kalba rusiškai todėl kalbos barjeras nebus problema.

Be to mokesčių sistema Lietuvoje pakankamai lojali užsienio kapitalo firmoms. Visos kompanijos užregistruotos Lietuvos teritorijoje privalo mokėti nustatytus mokesčius, bet pradedančiajam verslininkui gali būti suteiktos įvairios lengvatos. Tam, kad optimaliai galėtumėte naudotis visomis Lietuvos teikiamomis verslo lengvatomis jums būtinas kokybiškas finansų valdymas, mes www.findep.lt galime jums padėti šiuo klausimu, taip jei jus domina mokesčių optimizavimasbuhalterinė apskaita ar kitokie finansavimo klausimai mūsų patyrę darbuotojai jums visada padės.

Be to Lietuvoje palyginus su kitomis šalimis pvz. Baltarusija buhalterinė apskaita ir kiti su buhalterija ir dokumentais susiję darbai yra ganėtinai paprasčiau tvarkomi.

Palankus verslo klimatas Lietuvoje traukia verslininkus iš įvairių šalių ypač Baltarusijos ir Vokietijos, ir tą patvirtina statistiniai duomenys, pagal kuriuos užsienio kapitalo įmonių atidarytų Lietuvos teritorijoje skaičius auga metai iš metų.