Buhalterinė apskaita savarankiškam buhalterijos vedimui mažam ir vidutiniam verslui Lietuvoje

2013-11-13 10:52:12

Daugelis žmonių bando plėtoti individualią veiklą. Pirmas žingsnis yra verslo planas, bet rašydami žmonės jį susiduria su terminu “Buhalterinė apskaita”. Ši būtina verslo dalis nėra pigi, todėl daugeliui žmonių tai tampa dideliu galvos skausmu. Visada yra patariama kreiptis į buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančia įmonę, nes šis darbas reikalauja daug įgudžių ir už klaidas buhalterijoje galite susilaukti daug nemalonumų. Žmonėms kurie nori sutaupyti buhalterijos klausimu atsirado nauja galimybė apie kuria aprašoma toliau:

Bonus Notus, ZAO ir IMPFORCE projektai suteikia galimybę gerinti verslo patirtį mažo ir vidutinio verslo savininkams su nauja paslauga "Savarankiškas buhalterinės apskaitos vedimas".

Savitarna buhalterijoje (buhalterinė apskaita) yra internetinė paslauga kuri suteikia žmonėms niekada nesusidūrusiems su buhalterine apskaita galimybę susipažinti su buhalterine apskaita ir savarankiškai atlikti buhalterijos darbus.

Patogūs verslo operacijų šablonai užtikrina gerą ir paprastą rutininį verslo pelno ir išlaidų skaičiavimą tiesiog suvedant duomenis iš dokumentų į šablonus. Visi šablonai, taip pat ir finansinė ir mokesčių ataskaita buvo paruošti profesionalių buhalterių kurių specialybė yra buhalterinės apskaitos paslaugos, o taip pat visi šablonai yra kontroliuojami ir atitinka lietuvos istaymus.

Šie paprasti kasdienės ar kassavaitinės buhalterinės apskaitos vedimo procedūros suteikia vartotojui pasiekti gerų rezultatų dėl:

  • Galimybės valdyti verslą ant aktualių finansinių ir kiekinių rodiklų bazės.
  • Gaimybė analizuoti verslą su galingu ataskaitų meistru.
  • Galimybė paruošti visas būtinas mokesčių ir finansų ataskaitas vienu mygtuko paspaudimu vienam dokumentui ir ivykdyti visus verslo įsipareigojimus laiku.
  • Galimybė vesti buhalterine apskaitą vienu metu naudojant 3 kalbas.
  • Galimybė pagerinti ir išplėsti verslo sprendimus į naują lygį.
  • Galimybė kreiptis į profesionalius buhalterius kurių buhalterinės apskaitos paslaugos yra gerai vertinamos.
  • Galimybė bet kada išsirinkti bet kurią buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančią įmonę nes visi dokumentai yra visiškai suderinami vienas su kitu.

Verslo sprendimai gali būti keičiami vartotojų, ši paslauga neturi jokių apribojimų . visi būtini apskaitos būdai gali būti įdiegiami į pograminius sprendimus verslui.