Aktyvaus ir neįprasto laisvalaikio organizatoriai sparčiai augina verslą

2015-04-10 13:21:32

Giedrius Bunevičius kartu su žmona Inga Kupetyte-Bunevičiene Kaune įkūrė UAB „Miegantys drambliai”. Tai - laisvalaikio praleidimo centras, skirtas laipiojimu susižavėjusiems žmonėms. Įmonės įkūrėjus  laipiojimas paviliojo kaip hobis dar studijų laikais. Giedrius įgijo sporto trenerio kvalifikaciją Lietuvos sveikatos universitete, o Inga yra diplomuota edukologė. Pradžioje jie  subūrė bendraminčių klubą, įsirengė nedidelę salę savo ir klubo poreikiams, kurioje galėjo užsiimti mėgstama veikla. Bendraminčių daugėjo ir jie po kelerių metų jau nebeišsiteko klubo salėje,  reikėjo plėstis. Be to, ši veikla sutuoktinius taip įtraukė, jog jie ėmė mąstyti apie savo verslą. Po 7-erių klubo veiklos metų jo įkūrėjai nusprendė visiškai atsidėti šiai veiklai ir įkurti didžiausią ir moderniausią boulderingo (laipiojimo rūšis) salę Lietuvoje ir net Baltijos šalyse.

Keletą pastarųjų metų Giedrius ir Inga ieškojo naujos didelės erdvės ir galimų finansavimo šaltinių savo verslui. Vieno renginio metu Kaune sužinojo apie galimybę pradėti jauną verslą su VšĮ „Versli Lietuva“ pagalba, pasinaudojant verslo pradžios krepšeliu jaunimui. Nuo to prasidėjo realūs veiksmai, o 2014 m. vasarą jie jau kėlėsi į naujas patalpas ir savo pačių nuostabai statėsi didžiausią laipiojimo sieną - svajonė po truputį ėmė virsti realybe. Jaunieji verslininkai sako esą labai dėkingi patarti ir pakonsultuoti niekada neatsisakiusiems pagal verslo pradžios krepšelį dirbantiems UAB „FINDEP“ konsultantams, nuostabiai savo komandai - daug ką visi darė savo rankomis ir jėgomis, kartu įdėjo daug meilės į šią veiklą ir tai jaučia kiekvienas čia užsukęs. 

Šioje salėje vyksta ne tik laipiojimo užsiėmimai ir treniruotės, bet ir kineziterapeuto vedamos mankštos, edukacinės programos mokinių ir studentų grupėms, organizuojami vaikų ir suaugusiųjų gimtadieniai bei įmonių laisvalaikio renginiai. Kiekvienas užsukęs čia gali jaukiai išgerti kavos ar arbatos, prisijungti prie nemokamo bevielio interneto, pavartyti knygą ar žurnalą, žaisti stalo žaidimus ar šiaip maloniai atsipūsti - tam skirta atskira erdvė balkone su vaizdu į salę ir į šalia esantį Draugystės parką.  

Šiuo metu įmonėje dirba 12 žmonių. Rugsėjo 1 d. startavusiam verslui su kiekvienu mėnesiu sekasi vis geriau, žmonių daugėja. Čia lankosi žmonės iš visos Lietuvos, atvyksta sportininkai iš Klaipėdos ir Vilniaus klubų, kaimyninės Latvijos ir Kaliningrado srities. Apie „Miegančius dramblius“ kasdien sužino vis daugiau kauniečių, ieškančių neįprastų laisvalaikio leidimo būdų šaltais žiemos vakarais.

Straipsnis publikuotas portale „Versli Lietuva“.