Restruktūrizavimo plano parengimas

Restruktūrizavimo plano parengimas:

  • Parengiame restruktūrizavimo planus;
  • Padedame bendrovėms planuotis savo veiklą;
  • Konsultuojame dėl įmonės veiklos išlaidų optimizavimo, modeliuojame galimus veiklos restruktūrizavimo scenarijus;
  • Dalyvaujame derybose su pagrindiniais kreditoriais, siekiant užsitikrinti jų palaikymą per restruktūrizavimo plano tvirtinimą;
  • Bendraujame su valstybinėmis institucijomis (Sodra, VMI) siekiant, kad restruktūrizavimo plane tinkama forma būtų pateikta visa reikalinga informacija, reikalinga jų struktūroms priimti teigiamus sprendimus dėl restruktūrizavimo plano tvirtinimo.

Sukaupta didelė patirtis leidžia optimaliai modeliuoti restruktūrizavimo plane numatomus tikslus bei jų įgyvendinimą praktikoje.

Restruktūrizavimo planui paruošti, patvirtinti ir pateikti teismui skiriamas 6 mėnesių laikotarpis. Teismas gali vienam mėnesiui pratęsti plano tvirtinimo laikotarpį. Restruktūrizavimo administratoriui planas turi būti pateiktas per 5 mėnesius.

Tada teikiama informacija kreditoriams, jie supažindinami su planu, šaukiamas kreditorių susirinkimas plano tvirtinimui. Susirinkimas turi įvykti ne vėliau nei likus 10 dienų iki viso termino, skirto Restruktūrizavimo plano pateikimo teismui, pabaigos. Kad restruktūrizavimo planas būtų patvirtintas, turi UŽ balsuoti ne mažiau nei 2/3 visųkreditorių, arba 66,66 proc. Balsavimo teisę turi tie kreditoriai, kurie yra pareiškę finansinius reikalavimus ir jie yra patvirtinti teisme. Restruktūrizavimo planas įsigalioja, kai jį patvirtina teismas.

 

Susisiekite su mumis:

Rimvydas Kucinas
mob.: 869830640